15 czerwca 2014

Boimy się pytać?

otwierasz oczy i czujesz życia ucisk,
wychodząc z domu nie wiesz, czy w ogóle wrócisz. 

*
czy boimy się pytać? sądzę, że pytać się jako-tako nie boimy, boimy się jednak odpowiedzi, którą możemy usłyszeć. mieliście kiedyś tak, że zadając pytanie, wyobrażaliście sobie tysiąc najgorszych odpowiedzi i skręcało Was w żołądku ze strachu, by żadnej z nich nie usłyszeć? też tak wiele razy miałam. i wiecie co? nie chcę mieć tak nigdy więcej. ani razu. to okropna pułapka, w którą łapiemy się sami, co jest naprawdę okropne. czasami lepiej zapytać, lepiej bać się o tę odpowiedź, ale to już naprawdę może nam wyjść na dobre o wiele bardziej, niż bezsensowne zadręczanie się czymś w stylu: "a co, jeśli...?. pytajmy. pytajmy, gdy mamy wątpliwości, pytajmy, gdy jesteśmy pewni, pytajmy w niebezpieczeństwie i pytajmy, mając sielankę. kto pyta, nie błądzi, czyż nie? więc już nie błądźmy. naprawdę, stańmy się zdecydowanymi ludźmi, a nie tchórzami bojącymi się nawet zadawać pytania. nie bójmy się ani pytań, ani odpowiedzi.


* napis myślę, że widzicie. nie widzicie? macie go w tekście :). wracam z tematycznymi wpisami. tęskniłam za nimi, mam nadzieję, że Wy także!

i mam mega ważne pytanie:

ZNACIE KOGOŚ, KTO POMÓGŁBY MI Z DESIGN-EM BLOGA?
polecacie kogoś? a może siebie? odezwijcie się w komentarzu :)

3 komentarze:

  1. hmm mogę coś spróbować pomóc;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jednak nie zawsze ma się odwagę o coś zapytać, a później żałujemy że tego nie zrobiliśmy. Warto pytać o wszystko choćby miałoby się usłyszeć najgorszą odpowiedź! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na czym miałaby polegać ta pomoc?

    OdpowiedzUsuń

NA PYTANIA ZADANIE W KOMENTARZU ODPOWIADAM NA SWOIM BLOGU

Dziękuję gorąco za każdy komentarz!
- bardzo proszę, aby nie reklamować swojego bloga w komentarzu
- czytam każdy komentarz, więc spokojnie trafię do Ciebie też bez linku, więc nie zostawiaj go
- szanujmy się, okej?